IGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IGS

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Devam anlat..

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 7:49 pm

Ben bi masal anlatmaya basliyacam ve biyerde kesicem sizde oradan biraz devam yazicaksiniz vs vs...

Bir varmis, bir yokmus, evel zaman icinde, kalbur zaman icinde, bir tane genc bi kiz varmis, bu kiz ormanda gezmeyi cok severmis, orda birde ne görsün...

... devamini birlikte getirelim ve en heyecanli noktada baska biri devam etsin yazmaya Exclamation
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 8:32 pm

tatli mi tatli.. güzel mi güzel bir ayicik.. genc kiz ayiya sarilmak istemis ama...
https://i-g-s.yetkin-forum.com
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 9:06 pm

ayi o kadar kücükmüski, genc kizh onu bas parmagin üzerinde tasiyormus. Birden bire...
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 1:17 am

karsisina beyaz arabali bi prens cikmis ve ayicigi........
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 8:37 pm

demiski eger bu kizi benim icin öpersen (dudaktan I love you ) ben sana siyah AUDI Q7 Jeep alacam ön camlari siyah Very Happy ama kizi öptükten sonra ona diceksinki....
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 4:11 pm

..ayicik karsi gelmis ve demis ki ben bu kizi öpmem arabanda senin olsun, bunun üzerine beyaz arabali prens gitmis ve birdaha geri gelmemis, genc kiz merak etmis ona birden bire ne oldugunu, beyaz arabali prensin neden gittigini, ve ayiciga sormus, ayicikta demiski...
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 11:40 pm

ben belki karsiki ormanda yasayan acilarin ayicigi olabilirim ama benim bir gururum var fakir ama gururlu bir ayicigim...seni satin almak istedi nnnnnama nnn bennn ona nayir nolamaz dedim..genc kizda buna cevaben...
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 12:59 pm

aferin iyi yaptin demis cünkü benim bi beyaz inekli prensim var köyde beni bekliyo demis.. genc kiz acilarin ayiciginda onu sevdigini bilmiyodu, onun icin acilarin ayicigi cok öfkelenmis ve...
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 3:23 pm

aaahhh yeter ulan evleneceksin benimle yarimm kalmadi halimm bu kalbim yanliz sana talip git o beyaz inekli prensine deki.....
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 4:04 pm

ayicigin sana selami var.. bi daha seni buralarda görürse fena yapacak.. haberi olsun..
bunu üzerine genc kizin gözlei dolmus ve aglamaya baslamis
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:22 pm

demiski.....ayhh inannnnnnmiyorummmmm bu kadar seviliyorummmmm....ama nnayicikk ben malesef o inekliyi seviyorum...hem o erkegi seviyorum hem inegide..ayicikda demiski...
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 7:58 pm

ne halin varsa gör.. seninle mi ugrasicam zaten senin boyun cok büyük.. genc kiz sinirlenmis ve parmaginda oturan kücük ayicigi firlati.. kücük ayicik..
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:13 pm

kosarak ordan uzaklasir. ve seneler sonra ayicikla kiz ormanda tesadüfen karsilasirlar ve kiz ayicigin cok yakisikli ve uzun boylu oldugunu görünce onu tabiki taniyamaz ve ayicik artik bi yakisikli ayi olarak onuna su sözleri söyler...
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:25 pm

bir zamanlar nnnnn gencc ama ngururlu bir nnayicik vardi iste bu benimmm nnnnn der....ve kizda...
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 8:55 pm

nayir nolamazz o senn olamazzsinnn sen kücücük cirkin biseydin nnnnnaaassii böle yakisikli oldunnnn
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 10:04 pm

benim beyaz inekli prensiminde inegi ölünce beni terk etti.. cünkü sadece prens olmak istemiyomus , beyaz inekli prens olmak istiyomus, baska bir beyaz inek bulana kardar kimseyle görüsmeyecekmis. Benide bu yüzden terk etti" demis genc kiz. Ama ayicik o kadar havaliymis ki kizin dedikleri umrunda degildi artik cünkü onun bi, bir "bayan kendini begenmis" adli bir sevgilisi varmis.Bunun genc kiz ögrenince...
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 10:53 pm

dünyalar basina yikilmis...baslamis isyan etmeye..demiski ben beni seveni nasil görmedim die..ayida baslamis gülmeye ve demiski...
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:29 am

sevmek mi demis ve gülmeye devam etmis, o kadar komigine gitmiski gülmekten yerlere yatmis.. gülmesi bittikten sonra ayicik demiski ben senden sadece hoslandim ve o zamanlar boyum kücük diye baska biri bulamam zannetmistim.. genc kiz aglamaya basladi ve..
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:00 am

aglamis aglamis aglamis.....
ayicik artik ordan gideli cok zaman gecmesine ragmen kiz hala aglamaya devam ediomus...
kiz agliya agliya delirmis....ve ormanda hayvanlar gibi yasamaya baslamis....
seneler sonra bi kücük ayicik görmüs ve ayicikla arkadas olmus..kücük ayicik bi gün kiza'' sen ask nedir bilirsin?''diye sormus. kiz öle bi gülüs gülmüski ayicik korkmus...kiz demis ben niye deli oldum saniyosun sen.... ve...
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:27 pm

ayiciklara karsi kin besledigi icin o ayiciga bi tekme vermis {malum hayvanlar gibi yasamaya basladi} ayicik ölmüs. Bunu gören Kaplan Neybi..
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 4:05 pm

kizi öldürmek istemis...ama kizin o güzel yesil gözlerini görünce yildirim askiyla asik olmus Smile ...[yaw kizlar cok komik birsey oldu bu ya]...kaplan baslamis kizla konusmaya ve derdini dinlemeye...
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 6:52 pm

genc kiz basindan gelenleri kaplan neybiye anlatmis. kaplan neybi cok duygulanmis ve genc kiza evlenmeyi teklif etmis...

Fatmanurcum hilal yanlis devam yazdigi icin onun kini silmeliydik ve dogal olarak seninkinide kusura bakma , kizacaksanda hilale kiz lol!
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:13 pm

vuhhaaaaaaaaaa ne güzel ramantik bise yazmistim Sad Sad Sad
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:59 pm

kiz bakmisss bakmiss bakmisss cok duygulamis sarilmis kaplanin boynuna...sonra gözlerinin icine bakip demiski...nayir nolamaz nkaplannnnn....benim kalbimde hala o siyah audi q7 jeepli prens var...onu unutamam seni mutsuz etmek istemiyorum demis...kaplan neybide...
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

Devam anlat.. Empty
MesajKonu: Geri: Devam anlat..   Devam anlat.. Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 8:25 pm

sen onu sevmiyorsun ki.. anlatdigina göre sen beyaz inekliyi seviyordun..ama o seni sevmiyor..nolur benimle evlenn. ben seni mutlu ederim.. ne istersen veririm.yeterki sen beni sec ..

Devam anlat..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki