IGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IGS

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Genc kizin hikayesi

2 posters
YazarMesaj
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

Genc kizin hikayesi Empty
MesajKonu: Genc kizin hikayesi   Genc kizin hikayesi Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 2:50 pm

Genc kizin hikayesi

Bir varmis, bir yokmus, evel zaman icinde, kalbur zaman icinde, bir tane genc bi kiz varmis, bu kiz ormanda gezmeyi cok severmis, orda birde ne görsün...
tatli mi tatli.. güzel mi güzel bir ayicik.. genc kiz ayiya sarilmak istemis ama...
ayi o kadar kücükmüski, genc kizh onu bas parmagin üzerinde tasiyormus. Birden bire...
karsisina beyaz arabali bi prens cikmis ve ayicigi........
demiski eger bu kizi benim icin öpersen (dudaktan ) ben sana siyah AUDI Q7 Jeep alacam ön camlari siyah ama kizi öptükten sonra ona diceksinki....
ben belki karsiki ormanda yasayan acilarin ayicigi olabilirim ama benim bir gururum var fakir ama gururlu bir ayicigim...seni satin almak istedi nnnnnama nnn bennn ona nayir nolamaz dedim..genc kizda buna cevaben...
aferin iyi yaptin demis cünkü benim bi beyaz inekli prensim var köyde beni bekliyo demis.. genc kiz acilarin ayiciginda onu sevdigini bilmiyodu, onun icin acilarin ayicigi cok öfkelenmis ve...
aaahhh yeter ulan evleneceksin benimle yarimm kalmadi halimm bu kalbim yanliz sana talip git o beyaz inekli prensine deki.....
ayicigin sana selami var.. bi daha seni buralarda görürse fena yapacak.. haberi olsun..
bunu üzerine genc kizin gözlei dolmus ve aglamaya baslamis
demiski.....ayhh inannnnnnmiyorummmmm bu kadar seviliyorummmmm....ama nnayicikk ben malesef o inekliyi seviyorum...hem o erkegi seviyorum hem inegide..ayicikda demiski...
ne halin varsa gör.. seninle mi ugrasicam zaten senin boyun cok büyük.. genc kiz sinirlenmis ve parmaginda oturan kücük ayicigi firlati.. kücük ayicik..
kosarak ordan uzaklasir. ve seneler sonra ayicikla kiz ormanda tesadüfen karsilasirlar ve kiz ayicigin cok yakisikli ve uzun boylu oldugunu görünce onu tabiki taniyamaz ve ayicik artik bi yakisikli ayi olarak onuna su sözleri söyler...
bir zamanlar nnnnn gencc ama ngururlu bir nnayicik vardi iste bu benimmm nnnnn der....ve kizda...
nayir nolamazz o senn olamazzsinnn sen kücücük cirkin biseydin nnnnnaaassii böle yakisikli oldunnnn
benim beyaz inekli prensiminde inegi ölünce beni terk etti.. cünkü sadece prens olmak istemiyomus , beyaz inekli prens olmak istiyomus, baska bir beyaz inek bulana kardar kimseyle görüsmeyecekmis. Benide bu yüzden terk etti" demis genc kiz. Ama ayicik o kadar havaliymis ki kizin dedikleri umrunda degildi artik cünkü onun bi, bir "bayan kendini begenmis" adli bir sevgilisi varmis.Bunun genc kiz ögrenince...
dünyalar basina yikilmis...baslamis isyan etmeye..demiski ben beni seveni nasil görmedim die..ayida baslamis gülmeye ve demiski...
sevmek mi demis ve gülmeye devam etmis, o kadar komigine gitmiski gülmekten yerlere yatmis.. gülmesi bittikten sonra ayicik demiski ben senden sadece hoslandim ve o zamanlar boyum kücük diye baska biri bulamam zannetmistim.. genc kiz aglamaya basladi ve..
aglamis aglamis aglamis.....
ayicik artik ordan gideli cok zaman gecmesine ragmen kiz hala aglamaya devam ediomus...
kiz agliya agliya delirmis....ve ormanda hayvanlar gibi yasamaya baslamis....
seneler sonra bi kücük ayicik görmüs ve ayicikla arkadas olmus..kücük ayicik bi gün kiza'' sen ask nedir bilirsin?''diye sormus. kiz öle bi gülüs gülmüski ayicik korkmus...kiz demis ben niye deli oldum saniyosun sen.... ve...
ayiciklara karsi kin besledigi icin o ayiciga bi tekme vermis {malum hayvanlar gibi yasamaya basladi} ayicik ölmüs. Bunu gören Kaplan Neybi..
kizi öldürmek istemis...ama kizin o güzel yesil gözlerini görünce yildirim askiyla asik olmus ...[yaw kizlar cok komik birsey oldu bu ya]...kaplan baslamis kizla konusmaya ve derdini dinlemeye...
genc kiz basindan gelenleri kaplan neybiye anlatmis. kaplan neybi cok duygulanmis ve genc kiza evlenmeyi teklif etmis...
vuhhaaaaaaaaaa ne güzel ramantik bise yazmistim 
kiz bakmisss bakmiss bakmisss cok duygulamis sarilmis kaplanin boynuna...sonra gözlerinin icine bakip demiski...nayir nolamaz nkaplannnnn....benim kalbimde hala o siyah audi q7 jeepli prens var...onu unutamam seni mutsuz etmek istemiyorum demis...kaplan neybide...
sen onu sevmiyorsun ki.. anlatdigina göre sen beyaz inekliyi seviyordun..ama o seni sevmiyor..nolur benimle evlenn. ben seni mutlu ederim.. ne istersen veririm.yeterki sen beni sec ..
bu sirada genc kiz öküzün trene baktigi gibi, oradan gecen kirmizi caprio ferrari F430 e bakakalmis ve o güzel yesil gözleri biranda hem sari hemde sasi olmus, bunun üzerine kaplan neybi.....
demis ki:sanami kaldim bee ben su kirmizi caprio ferrari F430 pesinden gidicem belki icinde beni seven biri vardir..hem sevmese bile ben arabaylada mutlu olurum. demis ve arabanin pesinden kosmus.Genc kiz gene yanlis kalmis ve napicani sasirmis bütün sevdigi seyler onu terk ediyo.Genc kiz ormanda yürürken karsisina bir saray cikmis. saray o kadar büyük o kadar güzelmiski genc kiz bu saray daha önce nie hic görmdi diye düsünmeye basalamis ve saraya dogru yürümüs..
saraya vardigi zaman birde bakmis ki bu sarayin sahibi, bir zamanlar sevdigi ama inegi öldügü icin ayrilan ex aski beyaz inekli prensmis. Kiz okadar sasirmiski bu sefer onu görenler iyice delirdigini düsünmüsler ama tam bu sirada....
pres gelmis ve genc kizi, beyaz ineginin olmamasina ragmen, gene asik olmus. ama kiza bunu henüz söylememis. sadece demis ki
aaa sende iyice abarttin ne bu deli rolleri demis ve gülümsemis. Tam kizi saraya götürecekmiski
ztn saray da oldugunu unutmus. askindan kör olmus nerdeyse. genc kiz prens i zaten hic unutamamisti ama prens ona bir sarayin oldugunu söylemedigi icinde cok kizgindi ona ve tavirlara girmisti. prens napicani sasirdi ve..
biranda bulunduklari odaya coook güzel bir kiz geldi ve dediki....
prensim askim nasilsin dedyince o güzel kiz, genc kiz soka girdi ve prens sinirlendi {cünkü genc kiza asik oldu gene} ve dediki..
lan ben sana iznim olmadan odadan cikma demedimmi, bu sefer genc kiz tekrar soka girmis cünkü prensin bu halini hic bilmiyormus. Kiz korkmus ve saraydan kacmis, e tabi her masaldaki gibi prensde pesinden ya allah bismillah demis kosmus....
ama yetisememis genc kiz ormanda hayvan gibi yasamaya alistigi icin cok cabuk kosabiliyordu.bunun üzerine prens bütün adamlarini topladi ve genc kizi aramalarini emretti. bütün ormana afis astilar genc kizi bulana 2.000.000. € verilcegini söyledi ve herkes aramaya basladi
para ödülünü duyan kaptan neybi bütüüüün arkadaslarini topladi ve kizi aramaya basladilar. e tabi bizim kiz biraz delirmeye basladigi icin, bir kuytuda tistis gülüyorduki....
ayak sesleri duydu ve korktu onu bulsular istemedi cünkü ..
ve biran birisinin ona dokundugunu hissetti. arkasina döndü birde baksin kim varmis arkasinda....
kim varmis... TADAX adli bir kücük fare varmis..
kiz simdide kücük fareye asik olmussss....
yani asik oldugunu sanmis.. ama sadece kendini yanliz hissettigi icin, kendini ona yakin hissetmis. ama fare Tadaxin genc kiz ile baska planlari varmis..
tadaxin para ödülünden haberi vardi ..
bu yüzden genc kizla arakadas olmustu, ona saklanabilecegi yerler göstermisti..
bir hafta bu böyle sürmüstü genc kizin Tadaxla tanismasi cok hosuna gitti, güvenebilecegi bi arkadasi vardi cünkü..
onun artik hic kimsesi yoktu.. nede olsa o kadar cok sevdigi prens baska bir kizla beraberdi... kiskancliktan catliyabilirdi.. niye o da ben degil diye düsünürken aklina bi fikir geldi
ben acaba büyümü yapsam diye...sonrada...
tadax genc kizin bu halini görünce dayanamadi ve genc kizin bi sekilde saraya girmesinde yardimci oldu.saryain icinde bi köseden digerine gidiyorlardi onalri kimse görmesin diye saklanmalari lazimdi cünkü.sonra genc kiz güzel kizi buldu, gördükce öldürsi geliyodu onu. ama tadax hep geri tuttu.mutfaga gittiler ve orada genc kiz ahcinin konusmasini duydu:ben size demedim mi o yemege baharat koymayin diye bayan Sita nin o na karsi alerjisi var . bunun üzerine genc kiz ahcinin bi süreligine mutfaktan cikmasini bekledi, ahci ciktiktan sonra bütün yemeklerin icine o baharattan döktü ve tadaxla sonra geri cekilip yemek salonunun orda saklandilar.ögle vakti herkes sofraya oturdu.prens yemege gelmiyecekti aslinda ama geldi onun icin bi tabak eksiki.hizmetcilerden biri hemen gereken seyleri getirir ve yemege baslarlar.yemek bittikten sonra sofra duasi yaparlar: Elhamdülillah, elhamdülillah, elhamdüllillah..
sofra duasina amin diyemeden fenalasan presnses sita.. oracikta ölü vermis. bunu gören genc kiz saklandigi yerden cikip.."allah rahmet eylesin, iyi kizdi " der ve prensin boynuna sarilir "acin büyük biliyorum ama.. artik ben varim" der.. neye ugradigina sasiran prens..
ben zaten onu sevmemistim ki der, kizin cenaze namazini kilarlar fazla arastirmadan ve bi ay sonra genc kiz ile prens evlenirler..
(und wenn sie nicht gestorben sind dann leben sie noch heute)

YAZARLAR: Asli,Hilal,Fatma,Fatmanur,Sema
TurkishDelight
Forumda yaşıyor
Forumda yaşıyor
TurkishDelight

Genc kizin hikayesi Empty
MesajKonu: Geri: Genc kizin hikayesi   Genc kizin hikayesi Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 5:30 pm

afferim zaten böyle bi hikayeyi sade siz yazarsiniz!!
king queen
jocolor

Smile
http://www.siteworld.de/TurkischDelight/

Genc kizin hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Ask hikayesi