IGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IGS

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bana acele yardım edin

+2
Konya_Sekeri
muhanniball
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

bana acele yardım edin - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:31 pm

yani diyorsunuz ki.. o kadar fazla havuza girmeyin ztn izin bitti..
bide msne girmeyin diyorsun... bak bu cok zor iste....nsl olcak o is ???
https://i-g-s.yetkin-forum.com
Konya_Sekeri
Moderatör
Moderatör
Konya_Sekeri

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 5:01 pm

aaaa sende iyice uzattin, söyle bakim iyilesmek istiyormusun istemiyormusun? ona göre bende sana tedavi uygulayayim tamammi sekerim
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 6:30 pm

istiyorum.. kim istemezki.. ama msnimden vazgecememm.. baska tedavi yöntemleri yok mu ??
Konya_Sekeri
Moderatör
Moderatör
Konya_Sekeri

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:56 am

aslinda var ama bu cok zor bir tedavi yöntemi yani sen basarabilirmisin bilmiyorum kücük hanim....
tedavi yöntemini söylemeden uygulayip uygulamayacagini söylemen gerekiyor yani bu cok gizli birsey
...Türkmen Kizi...
Forumun hastası
Forumun hastası
...Türkmen Kizi...

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:58 pm

muahhahahhaha hilllaaaaalll ikimizde ayni piskoloji var sadece ben isiranlardanim =)
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 11:28 pm

doktor hanim.. ben bunu (herneyse bu cok gizli olan seyi ) uygulayabilecegime inaniyorum.. kendime güvenim sonsuz.. tedaviye hemen basliyayalim lütfen
Konya_Sekeri
Moderatör
Moderatör
Konya_Sekeri

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 1:48 pm

Peki madem öyle diyorsaniz öyledir ozaman. Sunuda belirteyimki kendinize olan güveninize hayran kaldim:)
Ilk olarak evde en cok kiminle iyi anlasmiyorsaniz onunla anlasmaya bakin, yani tabi hergün kavga ettiginiz veya tartistiginiz birisiyle hemen cifte kurumlar gibi olamazsiniz, e bunu isteyende yok... Ama hergün yasiyorsaniz bu olaylari, bundan sonra daha az olmasina gayret gösterin. Mesela ortaya bir tartisma cikacak birsey geldiyse o ortamdan uzaklasin. Internetteki sanal ortamlarda cok bulunmayin eger bulunuyorsaniz ordada biraz uyumlu olmaya calisin, herkezle tartismayin.
Anliyorsunuz beni degilmi?
Umarin uygularsiniz, egerki uygularsaniz eminimki faydasini göreceksiniz. Ama diyelimki ise yaramiyor hemen bana söyleyinki ben arastirmalarima devam edeyim:)))
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 3:21 pm

tmm doktor hanim... denerim.. ama cok zor olacak bunu sizde iyi biliyorsunuz Very Happy
Konya_Sekeri
Moderatör
Moderatör
Konya_Sekeri

MesajKonu: Geri: bana acele yardım edin   bana acele yardım edin - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 8:24 pm

evet biliyorum ama teavi olmak istiyorsan bunlar gerekli Smile Ama faydasini göremezsek hic cekinmeyin hilal hanim, hemen söyleyinki benda tipta daha genis bir arrastirma yapayim

bana acele yardım edin
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2