IGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IGS

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ögrenci ile Profesör

3 posters
YazarMesaj
Konya_Sekeri
Moderatör
Moderatör
Konya_Sekeri

Ögrenci ile Profesör Empty
MesajKonu: Ögrenci ile Profesör   Ögrenci ile Profesör Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:33 pm

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Öküzler ve kuşlar aynı masada oturamaz ! " Öğrenci: " O zaman ben uçtum..." Profesör cevaba cok sinirlenmiş, sınavda öğrenciye takmış ve sınavı başarısız geçmesi için elinden geleni yapmış.

Yanlız sınavda öğrenci tüm soruları mükemmel bir şekilde cevaplamış. Profesör öğrenciye: “ Sana son bir soru soracağım “ demiş; “ Yolda yürürken iki çuval bulduğunu hayal et, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın?

Öğrenci: " Para olan çuvalı seçerdim..." Profesör: " Ben akıl olan çuvalı seçerdim..." Öğrenci: " Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...”

Profesör çok sinirlenmiş, öğrencinin sınav kağıdında not yerine " Öküz " yazmış. Öğrenci nota bakmadan odadan çıkmış. Bir dakika sonra öğrenci kapıyı aralamış :

" Sayın profesör, imzanızı atmışsınız, fakat notumu yazmayı unutmuşsunuz." Demiş.
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

MesajKonu: Geri: Ögrenci ile Profesör   Ögrenci ile Profesör Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 10:44 pm

puhahahaha süpperrrrrr yaaaaa..kirildimmm Laughing
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

MesajKonu: Geri: Ögrenci ile Profesör   Ögrenci ile Profesör Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:09 pm

ayy cok komik yaa Razz Razz Razz

Ögrenci ile Profesör
1 sayfadaki 1 sayfası