IGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IGS

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK

+2
GüLüm*
Why_Anam_Bu_Da_Kim
6 posters
YazarMesaj
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Empty
MesajKonu: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 3:19 pm

Bu mesajın sonunda sana bir soru sorulacak.Hemen yanıtla. Durup düşünme aklına ilk gelen şeyi söyleyiver. Bu eğlenceli bir "test"... VE ayni zamanda biraz acayip (çok acayip)!Bir dene, sonra tanıdıklarına yolla. Böylece kaç insanin seninle ayni orana düştüğünü göreceksin. Konu satırına kendinin %98'de veya %2'de olduğunu yazmayı unutma. Bunun ne demek olduğunu "test"i bitirdikten sonra anlayacaksın.

Simdi... aşağıdaki talimatları olabildiğince çabuk yerine getir. Bir hesabi bitirmeden ötekine geçme.. Yanıtları yazmak veya hatırlamak zorunda değilsin. Sadece kafadan hesaplayarak cevap ver geç. Şaşıracaksın.Basla:

Aşağıdaki toplamlar kaç ediyor:

89 + 2 Devam

12 + 53

75 + 26

25 + 52

63 + 32

Biliyorum! Hesap yapmak zor is, ama neredeyse bitti...

Hadi. tek bir tane daha...

123 + 5

CABUK! BIR RENK VE BIR ALET DUSUN!

Aşağıya devam et...

Biraz daha...

Aklına kırmızı bir çekiç geldi, değil mi?

Eğer verdiğin cevap bu değilse, sen anormal sayılmasa da farklı bir akla sahip olan %2 insandan birisin. İnsanların %98'i bu alıştırmayı yapınca kırmızı bir çekiç diye yanıtlıyor.
GüLüm*
Forumda yaşıyor
Forumda yaşıyor
GüLüm*

EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Empty
MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:12 pm

beim aklima baska bir sey geldi "mavi bir bicak"!!!! Very Happy
neyse ben bari degisik fikirliyim...
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:10 pm

puhah bu ümmü iste bavi bi bicak pehhhh aklin nerde kizim senin Very Happy
GüLüm*
Forumda yaşıyor
Forumda yaşıyor
GüLüm*

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 11:45 am

aklim her halde havalarda... :p
xplosive61
Moderatör
Moderatör
xplosive61

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:53 pm

benim aklima bordo renkte bi cakmak geldi ne alakaysa Neutral
\/[. H!lal .]\/
Admin
Admin
\/[. H!lal .]\/

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 4:00 pm

inanin arkadaslar ama benim aklima yesil bir mutfak aleti geldi..
https://i-g-s.yetkin-forum.com
Why_Anam_Bu_Da_Kim
Moderatör
Moderatör
Why_Anam_Bu_Da_Kim

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 5:34 pm

pehh beee benim ne arkadaslarim varmista ben bilmiomusum beeee vayy annasiniii dünyadaki 2% hepsi beni bulmus herhaldee Very Happy
TurkishDelight
Forumda yaşıyor
Forumda yaşıyor
TurkishDelight

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 9:35 pm

kirmizi cekic??? ne alaka yaaav? hihi
benim aklima mavi TV geldi... haha
http://www.siteworld.de/TurkischDelight/
Karagözlüm
25'i geçtim
25'i geçtim
Karagözlüm

MesajKonu: Geri: EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK   EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 11:50 am

ama benim aklima pembe bir cekic geldi yaaw..Very Happy

EnTRasaN...Bu İŞlEmLerİ YapıN Ve AkLınIZa GeLeN İLk Şeyi SoyLeYiNN.Çok KoMiK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayanlara laf atildiginda gelen tepkiler
» Dikkatli ve sesli bi sekilde okuyun acayip komik